Něco o mně

Psaní je mou radostí, úsměvy spokojených čtenářů tou největší odměnou

Pokud to je v mých silách, pak hodlám lidem udělat radost svým psaním. Zabavit je a dovolit jim, aby se v příbězích mohli najít a odreagovat se u nich.

Ani nevím, kdy jsem se psaním začal. Nejspíš nějakého pěkného dne, kdy jsem prostě uchopil školní pero, kus linkovaného papíru a nechal fantazii kouzlit. A hle, k mému údivu mi pod rukou začal vznikat můj první přiběh. Pravda, žádné velké dílo to nebylo, ale já jsem v ten okamžik byl na sebe právem hrdý. Od té doby jsem se psaním nepřestal. Našel jsem se v něm. Každá chvilka strávená psaním pro mě byla nejen krásným odpočinkem, ale zároveň okamžikem, kdy jsem mohl skutečně kouzlit. Vždyť psaní a slova jsou tou největší magií, jaké se nám lidem kdy dostalo.Již v mládí jsem se zúčastnil několika literárních soutěží. Ovšem to opravdové psaní začalo, když mě studenti naší základní školy požádali, zda-li bych jim nemohl něco napsat do školních novin. Tam započaly mé spisovatelské začátky. V obyčejných školních novinách, tvořených studenty.

Až na střední škole jsem dospěl k názoru, že svá díla musím vydat. Musel jsem. Jednak to byl můj velký sen vydat knihu a pak jsem tím mohl splnit malou část svého slibu, co jsem E.M. dal, než jsem z té základní školy odešel. Slíbil jsem, že nepřestanu psát. A díky tomu se zrodila i Zlatá růže, moje prvotina. Bylo mi tehdy teprve šestnáct.


Má tvorba je psaná převážně ve stylu fantasy a inspirována u různých směrů 20. století. Není tématu, které by uniklo mé zvědavosti. Díky tomu se v mých příbězích a básních může najít kdokoliv, ať mladý či starý. Nejsem zaměřený jen na jeden žánr, nýbrž je chci vyzkoušet všechny. Čím víc toho napíši, tím víc obohatím již tak bohatý svět knih, příběhů a poskytnu čtenářům zážitek, na který nikdy nezapomenou.


Druhá kniha sponzorována Městem Železná Ruda