Návrat

01.03.2022

  Je pravda, že jsem tu dlouho nebyl. Nepřispíval jsem ničím novým, nenapsal jsem žádný nový článek. Jako bych zmizel úplně ze světa. Stránky zůstaly nepozměněné v takovém stavu, v jakém jsem je zanechal.


Zdroj: Pixabay
Zdroj: Pixabay

  Přiznávám, z části tu byla lenost, kterou lze omluvit. Ne každému z nás se přeci chce neustále něco dělat. Pak je tu škola a můj osobní život. Kvůli škole jsem si nenašel moc času cokoliv napsat. Většinu mého času si vyžádalo soustředění při přednáškách, pracování při seminářích a vůbec nutnost stále se na něco připravovat. Ač mě studium na vysoké škole baví, má ovšem i své mínusy. O osobním životě se tu rozepisovat nebudu. Zkrátka a jednoduše řečeno, má pozornost byla vyžadována jinde. A s tím přišly i otázky, na které jsem si nejprve chtěl sám odpovědět. To se mi z části podařilo, avšak ještě jich dost zbývá. S těmito otázkami vděčím za pomoc i svým přátelům, kteří mi pomohli, ať vědomě či bez nejmenšího ponětí, že mi vůbec s něčím pomáhají.

Teď jsem se vrátil po dlouhých měsících zpět. Na stránky, které jsem původně založil, abych byl ve spojení se čtenáři a mohl se o svůj spisovatelský život podělit se světem. Jako poutník navracejí se z daleké pouti jsem si prošel jednotlivá zákoutí a oprášil vzpomínky na to, co kde je. Pak jsem se rozhodl poklidit. Pár úpravami jsem si dovolil zkrášlit web a dát mu nový vzhled.

Přiznám též, že mi během těch měsíců chybělo i samotné psaní. Ale teď jsem zpět, připravený psát nové články a pracovat konečně na něčem pořádném. Jsem zpět a tentokrát již nehodlám zmizet na dlouhé měsíce pryč.